W dniu 30.04.2016 w Hali Sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Ostrowcu Św. rozegrany został IV Turniej Szkół Podstawowych w „Street Handballu” Chłopców na rok szkolny 2015/2016. W turnieju mogli uczestniczyć osobno uczniowie klas VI-tych, V-tych, IV-tych i młodsi. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. W zawodach wzięło udział 80 chłopców w 13 drużynach (4 kl. IV, 5 kl. V, 4 kl. VI) z 5 szkół podstawowych. Zawody zostały rozegrane systemem każdy z każdym.
Wyniki klas IV:
PSP3 – PSP5 3:5
PSP7 - PSP14 6:8
PSP5 – PSP14 9:6
PSP3 – PSP7 7:6
PSP7- PSP5 7:7
PSP14 – PSP3 9:9
Tabela:
PSP5 5 pkt. 14:9
PSP14 3 pkt. 23:24
PSP3 3 pkt. 19:20
PSP7 1 pkt 19:22
Składy trzech najlepszych drużyn (kl. IV):
PSP5: Igor Skrok, Michał Kot, Alan Sadłos, Paweł Zdyb, Kajtek Dwojak, Alan Klepacz, Jan Szumlak, Daniel Kowalski.
Opiekun: Michał Kępczyński
PSP14: Filip Budzyn, Kamil Broś, Wiktor Staniszewski, Brajan Gromski, Wiktor Walczyk.
Opiekun: Andrzej Jeruzal, Katarzyna Marynowska.
PSP3: Domink Gromala, Robert Lisowski, Kacper Sierpień, Mateusz Sienniak, Oliwier Zajączkowski, Wiktor Bednarczyk.
Opiekun: Beata Kołodziej, Agnieszka Sołtys.
Wyniki klas V:
PSP4 - PSP14 8:5
PSP5- PSP7 10:11
PSP3 – PSP4 6:10
PSP14 – PSP5 7:12
PSP7 – PSP4 10:14
PSP5 – PSP3 12:5
PSP7 – PSP14 14:5
PSP4 – PSP5 9:11
PSP3 – PSP7 9:13
PSP14 – PSP3 7:14
Tabela:
PSP5 6 pkt. 45:32
PSP7 6pkt. 48:38
PSP4 6 pkt. 41:33
PSP3 2 pkt. 34:42
PSP14 0 pkt 24:48
Składy trzech najlepszych drużyn( kl. V)
PSP5: Jakub Dzik, Bartłomiej Pęczkowski, Oliwier Tura, Alan Nowocień, Filip Szczepankiewicz, Miłosz Zubrzycki, Alan Machała.
Opiekun: Janusz Ozdoba.
PSP7: Patryk Krowiński , Jakub Kurek, Jakub Kucharczyk, Maciej Kosik, Wiktor Kłonica, Mikołaj Jabłoński, Kacper Tomaszewski,
Opiekunowie: Małgorzata Zięba, Marcin Bartnik, Wojtek Lis.
PSP4 :Oskar Gomuła, Mateusz Świstak, Krystian Starzyk, Franek Lipka, Michał Idzikowski.
Opiekun: Jacek Farys.
Wyniki klas VI:
PSP3 – PSP14 9:7
Tabela:
PSP14 2 pkt. 9:7
PSP7 0 pkt. 7:9
Składy trzech drużyn (kl. VI):
PSP14: Maciej Surmański, |Michał Surmański, Mateusz Jeżewski, Patryk Niewójt, Wiktor Kutyła, Bartek Piliński, Adrian Sypniewski.
Opiekun: Katarzyna Marynowska, Andrzej Jeruzal.
PSP7: Bartosz Kościk, Mateusz Piórkowski, Mateusz Bystroń, Oliwier Poloczek
Opiekun: Marcin Bartnik, Wojtek Lis, Małgorzata Zięba
Wszyscy zawodnicy biorący udział w rozgrywkach zostali nagrodzeni słodyczami, drużyny za miejsca I-IV otrzymały pamiątkowe dyplomy.